SIKÇA SORULAN SORULAR 

  


www.yukselsaat.com ‘un fiziki satış noktası var mıdır?
Yüksel Saat (Haşim Yücel Saat Bij. Aks. San. Tic.Ltd.Şti.) 1955 yılından günümüze faaliyettedir. Ankara’nın en işlek iki merkezinde , Yüksel Saat olarak (Marka saat , marka takı ve Geniş ürün yelpazesi ile) müşterilerine hizmet vermektedir.


www.yukselsaat.com online satış sitesinden güvenli alışveriş yapabilir miyiz?
Sitemizin Alt Yapısı Ticimax Bilişim Teknolojileri A.Ş.tarafından sağlanmaktadır. Online alışverişlerinizde, günümüzde bilinen ve oluşabilecek tüm olumsuzluklara karşı  gerekli güvenlik duvarı ve güvenlik sertifikaları sitemizde mevcuttur. Kredi kartı işlemleriniz de ise ,kart bilgileriniz bankanız tarafından bizimle paylaşılmamaktadır. Bankanızca , 3D secure olarak size gönderilen onay şifresi olmadan işlem gerçekleşmez.


Siparişim onaylandı ne zaman kargoya verilir?
Değerli müşterilerimiz; stoklarımızın büyük bir bölümü aynı gün (saat 16:00’a kadar verilen siparişler) verilmektedir. Bazı stoklarımız , ithalatçı firma ile ortak stok olarak gelmektedir. Ortak stok ürünler ise en geç 3 iş günü içerisinde kargolanır.  

Ürünü iade etmek istiyorum ?
Almış olduğunuz ürünü iade etmek isterseniz, ürünü orijinal haliyle , tüm aksesuarları varsa yanında gönderilen promosyonu ve kutu , garanti belgesi , fatura ,irsaliye gibi size gönderilen tüm ekleriyle tarafımıza gönderici ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.


Toplu ürün siparişi vermek istiyorum ; indirim yapabilir misiniz?
Değerli müşterilerimiz ; canlı destek bölümünden , Pazar günleri hariç 09:00 -19:00 saatleri arasında fiyat ve stok bilgisi alabilir, size özel tekliflerden yararlanabilirsiniz.