Hakkımızda

Haşim Yücel Saat Bijuteri Aksesuar San. Ve Tic. Ltd. Şti. , “YÜKSEL SAAT” Adıyla Fiziki olarak Mevcut iki mağazasın da , 1955 yılından bu yana Ankara’ da müşterilerine marka ürünlerin parekende satışını yapmaktadır.

Gelişen teknoloji ve oluşan taleplerin sonucunda online satış sitesi olan www.yukselsaat.com , 2013 yılında faaliyete geçmiştir. Saat , Hobi Ve Outdoor Ürünleri , Çakmak , Cüzdan , Takı, Kişisel Bakım Ürünleri , Mutfak Gereçleri gibi geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.

Satışa sunulan ürünler , markların distribütör firmalarından direkt olarak temin edilmekte olup , orjinal garantileri ile gönderilmektedir. Hiç bir ürünümüz parallel ithalat yoluyla temin edilmemektedir.

Yuksel saat siparişleriniz de , % 100 orjinal ürün garantisi sunmaktadır. Güvenli internet alışverişi için gerekli olan tüm altyapılar sitemizde mevcuttur. Ödeme sistemimiz , dünyaca ünlü markaların Web sitelerinde kullanılan “İyzico” ödeme altyapısıdır.

Yurtiçi kargo antlaşmamız ile kargonuz suratlı ve güvenli şekilde size ulaştırılmaktadır. Mağazamız ve ürünlerimiz ile ilgili olarak tüm sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

(0312)4182334

Hafta içi hergün mesai saatlerimiz : 09,00-19.00

Hafta sonu( cumartesi günü) : 09,00-19.00

Hafta sonu (Pazar günü) : Kapalı

 

Haşim yücel saat bijuteri aksesuar san. ve tic. Ltd. Şti.